Ta sündis Colombia pealinnas. Ema kasvatas teda sellest ajast, kui isa nad lahkus, kui poiss oli vaid kaheaastane. Allpool on rohkem teavet Evan Barkeri kohta. Kui olete huvitatud, võite lugemist jätkata ja meie töötajate kohta lisateabe saamiseks esitage veebivestluses küsimusi.

Rahateenimiseks ja pojale parema tuleviku tagamiseks töötab Evani ema haiglas arsti assistendina ning peseb õhtuti mitmes väikeses kohvikus nõusid. Poiss sai varakult iseseisvaks, õppis süüa tegema ja maja koristama.

Kui ta sai 10-aastaseks, kinkisid lähedased talle sünnipäevaks moodsa nutitelefoni. Meie tulevasele veebikasiino autorile Evan Barkerile meeldis Youtube’is erinevaid videoid vaadata, kuid kõige enam huvitasid teda sellised teemad:

  • nipid, mis hõlmavad mängukaartide ja muude objektide äraarvamist ja kadumist;
  • meelelahutuslikud videod selle kohta, kuidas minimaalse panusega kasiinos miljon dollarit võita;
  • rikaste inimeste edulood.
Kasiino autor Evan Barker

Poiss unistas helgest tulevikust ja seadis endale konkreetsed eesmärgid - minna Columbia kolledžisse, õppida finantsprofessionaaliks ja saada tööd kindlustusfirmas või maaklerfirmas. Hasartmängude autor Evan Barker ei teadnud siis, et tema nooruslikud hobid panevad aluse tema tulevasele karjäärile.

2017. aastal kolis ta Chicagosse, hakkas sportima ja osales maailmakuulsal maratonil. Ta jälgib oma füüsilist vormi ja loobub kõigist halbadest harjumustest. Kuid finantssektoris töötamine ei too talle soovitud tulu ja naudingut.

Kui meie meeskonnaga liitus hasartmänguekspert Evan Barker, kahtlesime, kas nii noor ja paljutõotav mees jääb meiega kauaks. Tema põlvkond on ju muutlik ja tujukas. Sellised nad on, millenniaalid.

Siiski me eksisime tema suhtes. Evan oli väga hoolas töötaja, kes tegi kõik tööd, mida tal paluti.