Tehnoloogiavõistlusel osalevad mänguplatvormid pakuvad uusimaid, kiireimaid, mugavamaid ja turvalisemaid online kasiino makseviise. Seda kõike äärmiselt nõudliku klientuuri meelitamiseks.

Millele internetis kasutatavad makseviisid eestis valimisel tähelepanu pöörata

Enne virtuaalses kasiinos sissemakse tegemist ja panustamise alustamist tasub kontrollida operaatori usaldusväärsust. Küsimus on kasiino litsentsi, maine turul ja klientide tagasiside kontrollimises. Samuti pöörake online kasiino maksevõimaluste valimisel tähelepanu: sissemakse limiidid, tehingutasud, tehingu kiirus, raha väljavõtmise limiit.

Kasiino sissemakse ja online kasiinode makseviisid valimisel peame kindlaks määrama, millised parameetrid on meie jaoks kõige olulisemad. Pidage meeles, et valitud uued eesti kasiinodes makseviisidest mõjutavad preemiaid ja boonuseid. Kuna operaatorid pakuvad teie valitud süsteemis sissemakse eest sageli lisatasusid. Järgmisena vaadake lähemalt virtuaalkasiinodes saadaolevaid makseviise ja virtuaalkasiinodes saadaolevaid makseviise.

Krediit- ja deebetkaardid

Krediit- ja deebetkaardid on viimase kahekümne aasta jooksul kindlasti muutunud virtuaalsete kasiinode populaarseimaks maksesüsteemiks. Teeme vahet kahe suurima kaardibrändi vahel: MasterCard ja Visa. Maestro Cardi kaubamärk on vähem levinud. Kaardiga kasiinosse sissemakse tegemine tagab mängijatele kõrgetasemelise tehinguturvalisuse.

Ülekanded tehakse usaldusväärsete tehingusüsteemide kaudu, mis on krüpteeritud uusima tehnoloogia abil. Võib öelda, et krediitkaardid on kiire ja turvaline maksesüsteem, mis väärib mängijate tähelepanu.

Pangaülekanded

Võrgukasiinode ülevaated maksevalikud, see tõestatud makseviis. Mängijate raha kantakse pangakontolt kasiinokontole ja tagasi. Ülekanded tehakse SEPA-ga (rahvusvahelised maksed), mille eest võib teie pank võtta tasu, kuid need on mängijate seas endiselt populaarsed. Kui poleks seda, et sularaha kättesaamine võtab tänaste makseviisidega võrreldes liiga kaua aega, oleks pangaülekanded kindlasti laialdaselt kasutusel. Raha ooteaeg on kuni 5 tööpäeva.

Krüptovaluuta

Interneti-kihlvedude vahendajad ja kasiinod on hakanud kasiinode erinevad makseviisid aktsepteerima krüptovaluutat. See on suuresti tingitud asjaolust, et Bitcoin ja teised krüptovaluutad tagavad garanteeritud turvalisuse taseme. Kiirmakseid on võimalik teha bitcoinides, kuid see sõltub kasutatavast rahakotist ja valitud online kasiino tingimustest. Mõned populaarsemad bitcoinide alternatiivid on Litecoin, Monero ja Bitcoin Cash.

Elektroonilised rahakotid

On olemas kolmanda osapoole makseteenuse pakkujad, mida nimetatakse digitaalseteks või e-rahakottideks, mis vahendavad teie panga ja kasiino saidi vahel. E-rahakotid on erinevatel põhjustel mängijate seas väga populaarsed. Alustuseks on need täiesti ohutud. Lisaks on e-rahakotid välkkiired. Enamikul juhtudel saab raha teie kontolt sisse või välja võtta minutite, kui mitte sekundite jooksul. Neid on ka mugav ja lihtne kasutada.

Levinud e-rahakoti pangandusmeetodid

Üldiselt puutute kõige levinumate pangandusvõimalustena kokku Skrilli ja PayPaliga. Nii Skrill kui ka PayPal pakuvad võrreldavaid teenuseid, kuid veidi erinevate sissemakse makseviisidega. Nad teevad seda erineval viisil.

Hankige meie kasiino nr 1 tervitusboonus

Võrgupangaülekanded

Nende ülekannetega saate oma online-kasiino kontosid koheselt ja turvaliselt rahastada, kasutades oma Interneti-pangakonto makseviisi. Enne kui saate seda meetodit sissemakse tegemiseks kasutada, peate esmalt aktiveerima oma spordiennustuse või kasiinokontol internetipanga arvete tasumise funktsiooni ning ka teie pank peab pakkuma arve maksmise funktsiooni.

Mobiilimaksed

Tähelepanuta pole jäänud ka mobiilioperaatorid. Reeglina mängijad seda meetodit eriti ei kasuta ja mobiilimaksete veebikasiinot kasutatakse abimeetodina, kui teil on vaja kiiresti sissemakse teha väike summa. Seda kasutavad sageli ka uued tulijad, kes pelgavad veebilehel täpsustada oma pangakaardi andmeid või e-rahakoti andmeid.

Järeldused

Interneti-hasartmängutööstus läheb palju kaugemale ainult raha sissemaksmisest ja väljavõtmisest. See kõik seisneb parimate veebikasiinode makseviiside valimises, oma rahaliste vahendite ohutusega hästi kursis olemises ning mitmete pettuste ennetamise ja turvameetmete võtmises internetis panustamisel.