Internetis hasartmänguasutusi külastades ei mõtle tõenäoliselt inimestele, kes tagavad tohutu meelelahutusmehhanismi tõrgeteta toimimise. Online-kasiinode autorid on peaaegu alati kulisside taga. Kuid see ei tähenda, et nad lihtsalt lõid teenuse, teenides raha ega tehes midagi.

Professionaalide meeskond töötab peaaegu alati selle nimel, et tagada teile erakordselt positiivne kogemus ja veelgi rohkem raha võita.

Alates 2018. aastast oleme täiustanud teenust, mis teavitab mängijaid parimatest online kasiino pakkumistest. Iga päev analüüsime paljusid saite, kogume andmeid ja aitame teil teha õige valiku.

Põhiväärtused

Meie online kasiino meeskond järgib reegleid ja põhimõtteid, mis ühendavad tõelisi professionaale, et aidata inimestel rohkem teenida. Need on meie ettevõtte kesksed väärtused:

  • ausus klientidega – jagame ainult usaldusväärset teavet, mis on võetud avalikest allikatest;
  • kõrge pädevus – kõik töötajad on spetsiaalselt valitud ja koolitatud enne, kui neist saavad online-kasiinoeksperdid;
  • alati tuleb midagi uut välja. Jõudult paigal istumine – see ei puuduta meid. Kasutame info tõhusamaks analüüsimiseks kaasaegseid tehnoloogiaid. Tutvustame lisateenuseid, mis muudavad teenuse kasutajate elu lihtsamaks.

Me ei tee kunagi järeleandmisi moraali ja eetika suhtes rahalise kasu nimel. Meie jaoks on kõige olulisem väärtus inimesed, kes meie veebiteenust kasutavad.

Meie meeskond

Kui soovite rohkem teada saada kasiinogruppide spetsialistide kohta, kes on oma elu pühendanud ärile, mida nad armastavad, saate allpool tutvuda hasartmängutööstuse gurudega:

Jerome Watkins

Peadirektor. Lapsena armastas ta oma eakaaslastelt komme varastada ja Youtube’is kuulsaid blogijaid vaadata. Lõpetanud ülikooli rahanduse erialal cum laude. Oma 27 eluaastaga juhib ta suurt ettevõtet ja kasvatab kahte last;

Lisateave Jerome Watkinsi kohta

Kasiino autor Jerome Watkins
Kasiino autor Jessica Holt

Jessica Holt

Enne 25-aastaseks saamist ei teadnud ta veebikasiinost üldse midagi. Ja nüüd peetakse teda õigustatult üheks parimaks juhiks. Ja seda võivad kinnitada tuhanded tänulikud mängijad. Pärast kooli unistas ta saada keemikuks. Ta töötas laboris, kuid mõistis siis, et väärib paremat;

Lisateave Jessica Holti kohta

Mitchell Fletcher

See tõestab, et igas vanuses inimesest võib saada valdkonna ekspert. Praegu on ta 50-aastane ja vanemjuht. Vaatamata oma edukale karjäärile panganduses otsustas Mitchell proovida kätt hasartmänguäris – ega ta sellest ilma ei jäänud;

Lisateave Mitchell Fletcheri kohta

Kasiino autor Mitchell Fletcher
Kasiino autor Melina O'Neil

Melina O'Neil

Tema hobideks on fotograafia, eksootiliste toitude valmistamine ja taskuhäälingusaadete salvestamine. Ülikoolis oli ta võrkpallimeeskonna kapten. Talle meeldib oma koera Charliega igapäevaselt jooksmas ja jalutamas käia. Väga loominguline inimene, tänu kellele areneb edukalt online-hasartmängukogukond.

Lisateave Melina O'Neili kohta

Evan Barker

Töötab juhina. Kvalitatiivne nõustamine klientidele, kes armastavad vaadata Youtube'is kokandussaateid ja võitsid korduvalt Chicago maratonil esikoha. Õppis kolledžis rahandust, kuid ei saanud isiklike probleemide tõttu lõpetada. 24-aastasena on ta särav näide sellest, milline peab välja nägema tõeline meeskonnamängija.

Lisateave Evan Barkeri kohta

Kasiino autor Evan Barker

Me ei ole mustkunstnikud haldjamaalt. Oleme lihtsalt tavalised inimesed, kes tegid vigu, kes tõusid ja langesid.

Meie missioon

Töötame mitme põhimõtte järgi ja mõistame selgelt seatud eesmärke. Iga mängija soovib saada teavet veebikasiino kohta, et valida parim valik kasumlike boonuste, minimaalsete sissemaksete ja väljamaksetasudega.

Meie missioon on saada Internetis kõige asjakohasema ja nõutuima kataloogi staatus. Et kasutajad saaksid hõlpsalt oma küsimustele vastused, leiaksid kiiresti vajaliku teabe ja ei kaotaks väärtuslikku aega segase liidesega saitidel. Pöörame erilist tähelepanu iga mänguaspekti analüüsile:

  • panuste volatiilsus, RTP;
  • riskivabade keerutuste arv;
  • erinevate veebikasiinode pakutavad lojaalsusprogrammid;
  • liidese sõbralikkus nii arvuti brauseris kui ka mobiilseadmetes.

Samuti töötame välja ainulaadse tarkvara, mis aitab mängijatel filtreid kasutada mängutubade valimiseks etteantud kriteeriumide alusel.

KKK

Allpool on toodud meie tellijate ja uute kasutajate kõige levinumad küsimused. Kui sellest ei piisa, võtke meiega ühendust mis tahes teile sobival viisil.

Miks ma peaksin valima teie teenuse?

Meie meeskond oli üks esimesi, kes hakkas kasutama kaasaegset tehnoloogiat, sealhulgas tehisintellekti. See võimaldab saidil andmeid kordades kiiremini koguda ja süstematiseerida, nii et saate alati ainult värskeima teabe parimate online kasiinode kohta.

Kas teil on klienditeenindus?
Kas ma saan teie veebisaidil olevat teavet usaldada?