veebikasiino eksperdiks saamine ei ole lihtne ülesanne. See on töö, mida pead armastama ja millele pead pühendama suurema osa oma elust. Just selline inimene on meie hasartmängude autor Jerome Watkins.

Ta saab 2023. aastal 27-aastaseks. Paljud temavanused on madalatel või keskmistel ametikohtadel. Kuid see tüüp on lapsepõlvest peale visadust näidanud ja paremast elust unistanud, mis viis ta praeguse tulemuseni.

Jerome kasvas üles New Yorgi mitte eriti jõukas linnaosas. Kuid tal vedas, et tal olid vanemad, kes pöörasid oma pojale palju tähelepanu, näidates üles sallivust tema teismeeas toimetuste ajal. Siin on mõned olulised kuupäevad tema eluloost:

  • 2012. aastal läks ta California Kolledžisse ettevõtete rahanduse erialale. Tema vanemad tahtsid, et ta töötaks Wall Streetil ja teeniks palju raha;
  • on alates 2017. aastast olnud suhtes klassikaaslase Annabelle Jeanette Cunninghamiga. See tüdruk muutis paljusid Jerome Watkinsi hasartmängueksperdi vaateid;
Jerome Watkinsi kohta
  • 2020. aastal püüdis ta investeerida märkimisväärset raha suure ettevõtte aktsiate ostmisesse. See idee osutub ebaõnnestunuks ja tulevane juht peab mõnda aega oma onu autopesulas töötama;
  • 2021. aastal hakkas ta internetis hasartmänguäri uurima. Teema tundub talle väga atraktiivne ja tulus. Ta kogub sarnaselt mõtlevatest inimestest meeskonna ja hakkab oma projekti looma.

Paari aasta pärast on online-kasiinode autor Jerome Watkins üks 10 kõige lootustandvama mängutööstuse juhtiva juhi hulka. Ja see pole ainult tema teene. Intervjuudes tänab ta sageli oma meeskonda, ilma kelleta poleks tal tõenäoliselt õnnestunud.

Kes oleks võinud arvata, et poisist, kes võtab tänavalt lastelt kommi, kasvab tõeline juht ja professionaal. See on selge näide sellest, et võite saavutada mis tahes eesmärgi, kui selle nimel kõvasti pingutate ja teete seda, mis teile meeldib.

Olete Jerome Watkinsi üksikasju näinud. Kui soovite rohkem teada, esitage küsimusi meie veebivestluses või kogukonnas.