Igaüks tahab saada paremaks inimeseks, saavutada kõik oma eesmärgid ning elada jõukuses ja jõukuses. Ja kui sul pole jõukaid sugulasi, pead karjääri edenemise nimel kõvasti tööd tegema. Jessica Holt hasartmänguekspert, on läbinud keerulise teekonna keemiatudengist meie ettevõtte juhiks. Ta unistas töötamisest suures majapidamistarvete ettevõttes. Nime me eetilistel põhjustel ei maini. Kuid pärast ülikooli astumist mõistis tüdruk, et teadus, kuigi huvitav, pole see, mida ta elust tahtis. Ta soovis rohkem loomingulist tööd, mis on seotud erinevate inimeste ja emotsioonidega. Siin on mõned huvitavad faktid Jessica Holti kohta enne meie meeskonnaga liitumist:

  • 2014. aastal jättis ta kooli pooleli ja astus näitlejatundidesse, et saada uusi kogemusi ja proovida näitlemise alal kätt;
  • kuus kuud hiljem sai ta reklaamiagentuuridelt mitu pakkumist ja mängis laastude reklaamis;
Kasiino autor Jessica Holt
  • 2016. aastal läks ta lahku oma kallimast, kes jättis ta maha, et kolida teise riiki. See oli Jessicale löök. Ta kaotas huvi töö vastu;
  • Kahe aasta pärast kohtus ta kogemata ühe meie juhiga ja sai pärast lühikest koolitust nooremanalüütiku koha.

Praegu haldab hasartmängude autor Jessica Holt mitmeid töötajaid, redigeerib sisu ja avaldab saidil praeguseid pingerea. Ta on väärtuslik ressurss, kes teeb vastutustundlikult kogu talle pandud tööd. Ta ei ütle kunagi: "Ma ei tea" või "Ma ei tea, kuidas" ja leiab alati väljapääsu keerulistest olukordadest.

Peaaegu iga päev peab ta üle vaatama 10–15 saiti, lugema uuesti palju tekste, analüüsima arve ja looma aruandeid. Ja Jessica Holt loob veebikasiino põhjal sisu meie veebiressursi kasutajatele. See on keeruline, kuid elutähtis töö, mis pakub meile kõigile naudingut ja võimaldab teil valida parimate panuste, optimaalsete tingimuste ja õiglaste väljamaksetega kasiino.