Tema vanemad ei keelanud tütrele midagi. Andsin talle parima hariduse ja ostsin parima kvaliteediga riideid ja vidinaid. Paljud eakaaslased olid Melina O'nealist kuuldes kadedad.

Kuid 2008. aastal tabas maailma ülemaailmne finantskriis. Sissetulekud langesid järsult ja pangasäästud odavnesid. Pere kolib Chicagosse, kus Melina isale pakutakse uut tööd.

Seal astub tüdruk kohalikku ülikooli ja pühendab palju aega sporditreeningutele. Varsti saab temast võrkpallimeeskonna kapten ja võidab mitu aastat järjest piirkonna karika. Lisaks on tal mitmeid põnevaid hobisid:

  • Tulevane hasartmängude autor Melina O'neal hakkab tegelema fotograafiaga – pildistab päikeseloojanguid ja päikesetõuse linna kõige ebatavalisemates kohtades;
  • tal on konto populaarsel võrguplatvormil ja ta avaldab iga päev enesetäiendamise kohta heli-podcaste;
  • vabal ajal valmistab ta ka erinevatele maailmainimestele eksootilisi toite.
Kasiino autor Melina O'Neil

Kõik see rõõmustab teda, kuid miski ei viita sellele, et ta saaks raha teenida. 2014. aastal pidi ta töötama linnast väljas asuvas kasiinos. Ta töötab 15 päeva kuus, elades praktiliselt oma tööga. Selle aja jooksul saab ta hasartmänguäriga väga hästi hakkama.

Melina O'neal on kõrgeima kaliibriga hasartmängude ekspert – ta tõestab seda oma esimesel intervjuul meie ettevõttega. Meie juhtivjuht kohtus temaga samas kasiinos ja jättis tema visiitkaardi. Ta helistas ja tuli juhtkonnaga kohtumisele. Ta hämmastas kõiki oma teadmistega.

Praegu ei tegele veebikasiino autor Melina O'neal mitte ainult kvaliteetse sisu loomisega saidi lugejatele ja suhtlusvõrgustike lehtede tellijatele võrgud. Lisaks koolitab ta uusi töötajaid, viib läbi testimisi ja valib välja parimad.

Oleme Melina professionaalsuses 100% kindlad.