Kui soovite teha kvaliteetset tööd, tehke seda ise. See oli meie veebikasiinode autori Mitchell Fletcheri põhimõte oma karjääri alguses. Ta ei usaldanud kedagi ja seda mõjuval põhjusel.

Korduvalt tuli tal toime tulla juhtkonna pettusega, nipsakate kolleegidega, kes kasutasid edutamiseks kõige räpasemaid meetodeid.

Kui Mitchell 2010. aastal suure jaeketi müügiosakonna juhiks sai, kohandas ta personali oma põhimõtetega. Ja nii pani ta kogu divisjoni tõhusalt tööle.

Siis oli mitu keerulist aastat, mil paljud inimesed unustasid Mitchell Fletcheri:

  • 2015. aastal ostis ta sportauto – see oli tema lapsepõlveunistus. Kuid peagi juhtub juhi tähelepanematuse tõttu raske õnnetus. Tema juhiluba võetakse eluaegselt ära ja määratakse arvestatav rahatrahv;
  • kuus kuud hiljem, pärast arvukaid ebaõnnestunud katseid uut tööd leida, lahkub Mitchell oma kodulinnast ja sõidab autostopiga, et saatust saada;
  • 2018. aastal leidis veebist kuulutuse uue ettevõtte pakkumisega – tal oli vaja luua veebisaidile sisu, mis aitab inimestel valida parimat veebikasiinot.
Kasiino autor Mitchell Fletcher

Nii sai meie meeskonna liikmeks hasartmängude autor Mitchell Fletcher. Miski ei viidanud sellele, et nii kogenud müügiprofessionaal hakkab meiega koostööd tegema. Kuid pärast kuuajalist praktikat ja koolitust näitas ta üles uskumatut huvi hasartmängutööstuse eripärade vastu ja teatas oma valmisolekust selles suunas areneda.

Nüüd on ta 50-aastane, kuid töötab väga tõhusalt, lahendades kümneid igapäevaseid ülesandeid. Samas on tal aega alluvatele juhiseid anda ja nende töid korrigeerida. Ja ta teeb seda kergelt ja kergelt, positiivse suhtumisega.

Mitchell Fletcheri hasartmänguekspert 2023, liikus järgmisele tasemele ja on nüüd tippjuht. Kuid keegi ei kahtle, et tema karjääri edenemine sellega ei lõpe.